prohledejto.cz

Žatva slovenského a českého ex libris 2016

Nabízím originální bookplaty - grafické listy pro sběratele grafiky. Původ zaručen.

.

Bookplate, Numismatika Ostrava

.

Home / Vlastenecké / EX Libris, PF / Martinez, Ex Libris, pohlednicový formát

.

V Ex Libris budete sběratelem vzácných tisků a knih. Místo ve vesnici se právě uvolnilo pro Velkého knihovníka, ... Prokázáno planetárním výzkumem!

.

V Exlibris budete sběratelem vzácných tisků a knih. Vesnice právě otevřela místo pro velkého knihovníka, prestižní (a dobře placenou) profesi. A zajímají se o ni všichni knihomolové.

.

Objednejte si knihu Ex Libris v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních bodů - 99% spokojených zákazníků

.

Knižní razítko 4 na objednávku

.

Objednejte si knihu Bookplate v internetovém obchodě Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních bodů - 99% spokojených zákazníků

.

Sada nástrojů určených k vytvoření osobní knižní značky nebo knižní desky pro malé i velké autory. Co je to exlibris? Malá značka (něco jako razítko) se jménem majitele nebo obrázkem, který byl předtím vložen do knihy, takže & hellip;

.

REXgry dnes oznámili, že již obdrželi nový Ex Libris. Jedná se o strategickou hru pro 1-4 hráče ve věku 12+. V něm představíte kandidáty na knihovníky ve fantasy světě a pokusíte se shromáždit vzácné svazky, abyste splnili požadavky a & hellip;

.

Ludmila Yirzhintsová. Český grafik, malíř, ilustrátor. První dáma české grafiky. Moderní česká grafika 20. století - online prodej grafiky.

.

"Grafika, ex-libris - zahraniční" Kalašnikov Anatoly (Rusko)

.

Hledáte knižní štítek? Heureka.cz vám nabízí širokou škálu produktů a jejich recenzí. Můžete si u nás také snadno porovnat ceny a dostupnost u vybraných prodejců.

.

Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Volná i použitá grafika, kresby, exlibris

.

Se dvěma knižními deskami a jedenácti ukázkami v měřítku. Sestavil a vydal Václav Rytiř, Praha, 1926. Monografie Exlibris I. Číslovaný výtisk, č. 157/400.

.

Název: Ex libris a drobná grafika členů SČUG Hollarrok Vydání: 1967 Typ dokumentu: katalog Kolektivní autor textu: František Dvořák (1920) typograf:

.

Při platbě kartou online na poště v ČR nabízíme slevu na poštovném 49 Kč.

.

Obálka je opotřebovaná, okraje jsou pomačkané a místy natržené

.

Při platbě kartou online na poště v ČR nabízíme slevu na poštovném 49 Kč.

.

"Grafika, ex-libris - zahraniční" Zuev Vladimir (Rusko)

.

Rozměry: 97 x 92 číslo: 79/87 podpis: dole uprostřed - Jiří Slíva

.

Více než 500 000 spokojených zákazníků. Nejlevnější knihkupectví v ČR.

.

Soubor listů „Múzy v umění“ v publikaci „Triptych“ v podání talentované ukrajinské grafičky Anastasie Melnikovové žijící v Kyjevě, kterou nabízí

.

Porovnejte ceny Ex Libris (Česká republika) s podrobným popisem, uživatelskými recenzemi a videorecenzemi.

.

Home / Home / EX Libris, PF / Neužil, Ex libris, malý formát

.

Při platbě kartou online na poště v ČR nabízíme slevu na poštovném 49 Kč.

.

Bookplate vlastní dřevěné razítko

.

Při platbě kartou online na poště v ČR nabízíme slevu na poštovném 49 Kč.

.

Při platbě kartou online na poště v ČR nabízíme slevu na poštovném 49 Kč.

.

Autor: Bouda Jiří (1934–2015) Technika: originální barevná litografie Rozměr tiskového pole: 9,5 cm × 7,2 cm Celkový rozměr: 14 cm × 10,1 cm Podpis:

.

Moderní exlibris, spojené s knižní kulturou a žánrem volné grafiky, se proměnilo ve zvláštní výtvarnou disciplínu věnovanou vynikajícím umělcům.

.

Rozměry: 108 x 81 mm signováno vpravo dole - Jiří Bouda 81

.

Kupte si hru Ex Libris na Martinus.cz. 7000 her Doprava zdarma nad 999 Kč Slevy až 40 %

.

Nabídka našich knižních antikvariátů

.

Alho Beran se během svého života často vracel ke knižním deskám, vytvářel především techniky litografie, linorytu a suché jehly. Knihovní desky chápal Beran nejen jako umělecký úkol, ale při jejich tvorbě se zabýval především problematikou & hellip;

.

Kategorie je dočasně nedostupná.

.

Ctibor Šťastný. Český grafik a pedagog. Moderní česká grafika 20. století - výprodej. Antikvariát Marketa Lazarová - internetový prodej grafiky.

.

1. Barevný lept na papíře 15 x 8,6 cm Signováno vpravo dole tužkou, datum 1974. List tužkou vlevo dole č. 9/90. Bookplate od Ivana Hrdiny - Čert.

.

[Aktualizované vydání.] Knižní deska monografie. Údolí: Václav Rytíř; 1942. 39 s.; v aplikaci 11 zdarma originál ex libris. Velmi dobrá kondice.

.

Starožitník Ztichlá klika – starožitník specializující se na staré a vzácné rytiny z 15.-19. století, rytiny z 20. století; avantgarda, architektura, malba, grafika a grafika 20. století.Ex Libris Eroticis Karel Yaroslav Obrazil, klišé, 1909, erotická knižní deska

.

V Ex Libris budete sběratelem vzácných tisků a knih. Vesnice právě otevřela místo pro velkého knihovníka, prestižní (a dobře placenou) profesi.

Kolko stál honor 7 v auguste 2016
Etika žurnalistiky a tlačove rady zbornik
Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva unesco
2 izbový byt na prenajom bratislava
Človk z pet fľaše
Spoločné a rozdielne znaky rozprávky a povesti 3 ročník zš
Azia 6 ročník
Daň z motorových vozidiel vzor vyplnenia
Vúb leasing a.s mlynské nivy 1
Boj o planétu a mysle ľudí časť iv


797
Bing Google